DÖKÜMHANE

Türk Döküm Sektörünün Eğitim Platformu

Dijital Seminerler

grup-egitim-banner

Dökümhane Akademi eğitimlerini toplantı salonlarınızda toplu olarak da takip edebilirsiniz. Her eğitim için yeni bir eğitmen bulmakla ya da yeni içerik hazırlamakla uğraşmanıza gerek kalmadan, uzaktan eğitim formatında sunulan Dökümhane Akademi eğitimlerini çalışanlarınızla birlikte takip edebilir ve sunulan testlerle eğitim çıktılarını ölçebilirsiniz.

Nasıl çalışır?

grup1Firmanızda düzenlemek istediğiniz eğitimlerde her defasında yeni içerik hazırlamak yerine, Dökümhane Akademi uzaktan eğitim videolarını toplantı salonunuzda birlikte izleyebilirsiniz.

Eğitim sırasında videoyu istediğiniz yerde durdurup kendi aranızda tartışabilir, eğitim sonunda değerlendirme testleri yapabilirsiniz.

Eğitim sonunda çalışanlarınızla değerlendirme testleri yapmak isterseniz, test sorularını ve cevap anahtarını da aşağıdaki form aracılığıyla talep edebilirsiniz.

Şu anda sunulan eğitimlerin listesi için Dökümhane Akademi sayfasını inceleyebilirsiniz.

Rezervasyon

Firmanızda düzenleyeceğiniz eğitim öncesinde, en az 2 iş günü önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Örneğin Cuma günü sabah bir eğitim düzenlemek istiyorsanız, herhangi bir sorun yaşanmaması için en geç Çarşamba sabahı istediğiniz eğitimi rezerve etmeniz gerekmektedir.

Sunulan eğitimlerin listesi için Dökümhane Akademi sayfasını inceleyebilirsiniz. Eğer eğitim sonrasındaki değerlendirme için test sorularını ve cevap anahtarlarını da istiyorsanız, lütfen aşağıdaki rezervasyon formu üzerinde belirtiniz.

Rezervasyon Formu


Not:

Kaydınız sonrasında en kısa zaman katılım bilgileri size e-posta yoluyla iletilecektir. Eğer test soruları ve cevap anahtarlarını da talep ettiyseniz, bu bilgiler firmanızdaki eğitim moderatörüne iletilecektir.

Bu eğitimler sadece Dökümhane Akademi üyesi işletmelere açıktır. Üyelik hakkında bilgi için tıklayın.