DÖKÜMHANE

Türk Döküm Sektörünün Eğitim Platformu

Secteur D internet sayfası sunulan tüm hizmetleri yansıtacak şekilde güncellendi

Bildiğiniz gibi Dökümhane Akademi projesi, Secteur D Eğitim ve Danışmanlık firmasının uzaktan eğitim faaliyetleri kapsamında yayımlanıyor. Birçok kişi Secteur D’yi internet üzerinde sunulan çeşitli e-eğitim projeleriyle tanıyor. Fakat bu projelere ek olarak Secteur D’nin sunduğu farklı hizmetler de var.

Dokumhane.net ve Muhendishane.org projelerine ek olarak, Secteur D olarak uzun süredir birçok firmayla çeşitli danışmanlık ve eğitim projeleri de yürütüyoruz. Bu projeler hem dökümhaneleri, hem de farklı sektörlerde faaliyet gösteren çeşitli döküm alıcısı firmaları kapsıyor. Tüm bu hizmetler hakkında daha net bir fikre sahip olmak isteyen okuyucularımızın, yenilenen SecteurD.com internet sayfasından bilgi almalarını tavsiye ederiz.

Yeni projeler geliyor

Secteur D, sürekli olarak yeni projeler yaratmayı hedefleyen bir anlayışla çalışıyor. Bu anlayışın doğal bir sonucu olarak, önümüzdeki haftalarda duyurmayı planladığımız yeni eğitim projelerimiz sırada bekliyor. Bu projelere ek olarak, sürdürdüğümüz kurumsal eğitim ve danışmanlık projeleri hakkında da zaman zaman Secteur D’nin kendi sayfasında bazı güncellemeler yapmayı planlıyoruz.

O nedenle vakit buldukça Secteur D’nin web sayfasına bir göz atıp, nelerle uğraştığımızı ve yeni gelen projeleri takip etmenizi tavsiye ederiz.

Bilgi için: SecteurD.com

Kategoriler:Not defteri

Etiketler:,