DÖKÜMHANE

Türk Döküm Sektörünün Eğitim Platformu

Yeni: Artık eğitim videolarını firmanızdaki eğitimlerde kullanabilirsiniz

Birçok işletme, çalışanları için düzenli olarak eğitim ve seminerler düzenlemek istese de, sürekli yeni eğitim içeriği hazırlamak ya da bir eğitmen bulmak herkes için bir problem.

Ama artık kolayı var: Dökümhane Akademi içeriğini, firmanızda düzenlemek istediğiniz eğitimlerde de kullanabilirsiniz. Bireysel katılım hakkına ek olarak, üye işletmeler artık kendi firmalarında toplu eğitimler için Dökümhane Akademi içeriğini kullanabilecekler.

Nasıl çalışıyor?

grupegFirmanızda bir eğitim düzenlemek istediğiniz zaman, Dökümhane Akademi’de sunulan eğitimlerden istediğiniz bir tanesini önden rezerve ediyorsunuz.

Bize sadece eğitimin gününü ve saatini bildirmeniz yeterli: Öncesinde size katılım bilgilerini gönderip, eğitimleri toplantı odanızda çalışma arkadaşlarınızla birlikte takip etmenizi sağlıyoruz.

Uzaktan eğitim formatında sunulan videolarımızı birlikte izleyip, pratik bir eğitim çalışması gerçekleştirme imkanı bulabiliyorsunuz: Eğitimin yerini ve zamanını belirmek sizden, içeriğiniz bizden.

Tartışma imkanı

Eğitimler sırasında videoyu istediğiniz gibi durdurup kendi aranızda tartışabilir ve çalışma arkadaşlarınızla konunun derinine inebilirsiniz. Böylece çalışma arkadaşlarınızın konuları derinlemesine anladığından emin olabilirsiniz.

Değerlendirme testleriniz de bizden

Eğitim sonunda eğer bir değerlendirme testi yapmak isterseniz, test sorularını ve cevap anahtarlarını da biz sağlıyoruz. Cevap anahtarlarını saklı tutmak için, her firmada bir eğitim moderatörü belirleyip, bu toplu çalışmaları bu kişilerle yürüteceğiz.

Önümüzdeki günlerde üyelerimizle iletişime geçip, bu moderatörlerin belirlenmesi için çalışmalara başlayacağız.

Eğitim rezervasyonu

Herhangi bir problem yaşanmaması için, eğitimlerden en az iki gün önce istediğiniz eğitimi rezerve etmenizi rica ediyoruz.

Rezervasyon formu ve ayrıntılı bilgi için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Kategoriler:Not defteri

Etiketler:,