DÖKÜMHANE

Türk Döküm Sektörünün Eğitim Platformu

Eğitim demosu açıldı

Öncelikle Dökümhane Akademi projesine ilgi gösteren herkese bir kez daha teşekkür ederek başlayalım. Eğitimlerin yayına verilmesinin üzerinden oldukça kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen, birçok dökümhane üyelik yaptırarak hem eğitimlere, hem de uygulama çalışmalarına katılmaya başladı.

uye01

Dökümhane mühendisliği konularında güvenilir Türkçe kaynaklara ulaşmanın oldukça zor olması nedeniyle, bu eğitimler birçok dökümhanenin ilgisini çekiyor ve dökümhaneler eğitimlerin sunumu hakkında fikir edinmek için bir eğitim demosu görmek istiyor.

Demo talebinin oldukça yoğun olması nedeniyle, bugünden itibaren Demo Sayfamızı herkese açık olarak sunmaya karar verdik.

Eğitim Demosu

Öncelikle şunu belirterek başlayalım: Bu eğitim demosu sadece fikir vermesi için hazırlandığı için, eğitim videosunun kapsamı dar, içeriği ise kısıtlı tutuldu. Üyelik yaptıran işletmelere sunulan eğitimler çok daha kapsamlı bir şekilde hazırlanıyor.

Eğitimlerin sunum tarzını doğru değerlendirebilmek için bu demo sayfasında sadece videoyu değil, soru formu ve yazılı kaynaklar gibi ekstraları da incelemenizi tavsiye ederiz.

Eğitim demosunu görmek için tıklayın.

Ayrıntılı Bilgi İçin

ref
Sunulan tüm eğitimlerin listesi ve uygulama çalışmaları Dökümhane Akademi sayfasında listeleniyor. Eğer bu eğitimlerin işletmeniz için faydalı olacağını düşünüyorsanız, aşağıdaki form aracılığıyla iletişim bilgileriniz bırakın, sorularınızı cevaplamak için size ulaşalım.

Not: Sadece Türk döküm sektöründe faaliyet gösteren firmalardan gelen bilgi talepleri yanıtlanmaktadır. Anlayışınız için teşekkürler.

Kategoriler:Not defteri

Etiketler:,