DÖKÜMHANE

Türk Döküm Sektörünün Eğitim Platformu

Döküm sektörüne odaklanan dünyanın ilk eğitim platformu geliyor

akademi2Size güzel bir haberimiz var: Dökümhane eğitim projesi kapsamında hazırlıkları uzun bir süredir devam eden eğitim platformu çok yakında faaliyete geçiyor!

Gerek döküm teknolojilerindeki yenilikleri benimseyebilmek, gerekse doğu ülkelerinden gelen ucuz rekabete karşı güç kazanmak için, bilgiye ve eğitime yatırım yapmanın ne kadar önemli olduğunu söylememize elbette gerek yok.

Türk döküm sektörüne destek olması amacıyla sadece Türkiye’de değil, dünyada bir örneği olmayan düzeyde kapsamlı bir e-eğitim platformunu, önümüzdeki günlerde hayata geçiriyoruz.

Nasıl bir platform?

akademi-resim

Türk döküm sektörünün teknik eğitim ihtiyaçlarını gerçekten karşılayabilecek, sektörün gündemindeki konulara odaklanan ve dünyada bir örneği bulunmayan bir platformun hazırlığı içindeyiz.

Bu platforma firmalar yıllık üyelik yaptırarak, üretimden laboratuvar testlerine, süreç kontrol yöntemlerinden döküm hatalarına kadar, sunulan bütün eğitimlerin firmadaki tüm çalışanlara açılmasını sağlayabiliyorlar. Yani tek bir üyelik ile, bütün çalışanlar bütün eğitimlere erişim hakkı elde edebiliyor.

Sadece video değil

Sunulan eğitimlerin en güçlü tarafı bu: Eğitimlerde sunulan video ve yazılı içeriklere ek olarak, katılımcıların tam bir gizlilik içinde eğitimciye soru sorma ve kendi firmalarındaki sorunları eğitimciyle tartışma imkanları da bulunuyor. Dolayısıyla katılımcılar pasif dinleyici konumundan çıkıp, gizlilik hakları tamamen korunarak eğitimciyle konuşan, tartışan gerçek bir katılımcı konumuna geçiyorlar.


Güncelleme:

Dökümhane Akademi eğitim platformu yayına başladı. Üyelik hakkında bilgi için bu sayfadan bilgi alabilirsiniz.

Eğitimlerin sunumu hakkında fikir sahibi olmak için kısa bir eğitim demosu izlemek isterseniz, bu sayfaya göz atabilirsiniz.

Kategoriler:Dökme demir

Etiketler:,