DÖKÜMHANE

Türk Döküm Sektörünün Eğitim Platformu

Dökümhane Projesi bu Cuma günü 8. Döküm Kongresinde

ankiros2016Döküm sektörüyle bir şekilde bağlantınız varsa, duymamış olmanız biraz zor: Türkiye’nin en büyük döküm fuarı bu hafta başlıyor. Döküm sektörünü ilgilendiren ve  eşzamanlı olarak bu perşembe günü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde başlayacak olan fuarlar şu şekilde:

  • ANKIROS 2016: 13. Uluslararası Demir-Çelik ve Döküm Teknoloji, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı
  • ANNOFER 2016: 12. Uluslararası Demir Dışı Metaller Teknoloji, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı
  • TURKCAST 2016: 7. Döküm Ürünleri İhtisas Fuarı

Bu fuarlarla birlikte yine aynı lokasyonda 2 ayrı kongre de eşzamanlı olarak düzenleniyor:

  • TÜDÖKSAD (Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği) tarafından düzenlenen 8. Uluslararası Döküm Kongresi
  • TMMOB (Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası) tarafından düzenlenen 18. Uluslararası Metalurji ve Malzeme Kongresi

Dökümhane Eğitim Projesi de Kongrede Olacak

Arda Çetin, Dökümhane Eğitim Projesinin kapsamı ve gelecek planları üzerine 8. Uluslararası Döküm Kongresinde bir sunum yapacak. Bu sunumda sadece Dökümhane projesi değil, genel olarak Türk döküm sektörüne uygun bir çevrimiçi eğitim projesinin ne şekilde yapılandırılması gerektiği üzerine bir değerlendirme de sunulacak. Bu projeyle ilgilenen herkesi 30 Eylül Cuma günü saat 16:20’de bekliyoruz.

Sponsorlarımız

splogo0916Dökümhane Eğitim Projesinin Ana Sponsorlarını da bu fuarda ziyaret edebilirsiniz.

ASK Chemicals:

Dökümhane’nin yeni sponsoru olan ASK Chemicals, Hol: 3 Stand: B150’de sizleri bekliyor olacak. Bu fuarda tanıtılacak mini besleyici gömlekler ve diğer bilgiler için ASK Chemicals’ın Dökümhane’deki sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

AVEKS:

Dökümhane’nin ilk sponsoru olan AVEKS, Hol: 3 Stand: C100’de sizleri  bekliyor olacak. AVEKS hakkında bilgi için Dökümhane’deki AVEKS sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Teşekkür

Bu vesileyle Dökümhane Eğitim Projesinin hayata geçmesine destek olan Türk döküm sektörünün öncü tedarikçi firmalarına, ASK Chemicals ve AVEKS‘e bir kez daha teşekkür ediyoruz. Dökümhane projesiyle ilgileniyorsanız, sizi hem sunumumuza, hem de bizi destekleyen bu öncü kuruluşların standlarını ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Kategoriler:Not defteri

Etiketler: